9. závod ADAC - Sachsenring

Poslední závod německého šampionátu ADAC se konal na okruhu který je známý z motoGP - Sachsenring.
Ranní tréningy se konaly na ještě mokré trati, ale trať rychle oschla a my jsme mohli zrychlovat. V 1.kvalifikaci jsme se umístili na 8.pozici a ve druhé na 6.pozici.
V prvním závodě se povedl start a jel jsem na 6.místě a začal útočit na 5.místo, ale závod byl z důvodu havárie dvou jezdců ukončen.
Restart zavodu se mi jiz tolik nepovedl, ale i tak jsem skončil v cíli jako šestý.
Po závodě jsme museli jít na technickou kontrolu a táta složil motorku těsně před druhým závodem, ale pri nastartování byli hrozne vysoké otáčky a tak se musela motorka znovu rozebrat... to bylo asi 5 minut do závodu. Táta závadu rychle odstranil a ja vjel na start 1minutu před wurmupem. Ani jsme nestihli změnit převod abych ve druhem závodě mohl bojovat o přední pozice na které jsem si věřil. Start se také nepovedl a ja se propadl až na 15.místo, ale ve čtvrtém kole jsem jiz předjížděl devátého a dvě kola před koncem jsem zaútočil na 6.pozici, ale vzhledem k pomalému převodu ktery jsme nestihli změnit jsem tuto pozici neudržel a cílem projel jako sedmý...
Moc se mi ale tato trať líbila a již se těšim na příští rok.